fbpx
Motobike Expo 2020

MotoBike Expo 2020

2020 Frankfurt Messe Fuarcılığın düzenlemiş olduğu MotoBike Expo Fuarı yoğun ilgi gördü.

Premium Motosiket olarak siz değerli misafirlerimizi Yamaha Standında ağırlamaktan çok mutlu olduk.

Yamaha standı 2020 modelleri ile yoğun ilgi gördü.

MT-25 yenilenen tasarımı ile agresif yeni ön far tertibatının yanı sıra cesur yeni hava delikleri ve yeniden tasarlanmış yakıt deposuyla MT-25, gerçek bir Tork Efendisi olma ve A2 sınıfında en dinamik sürüş deneyimini yaşamatmak için yeni kullanıcılarını bekliyor.

Tricity 300 yeni tasarımı ile şehrin yorucu trafiğinden kurtulmak isteyenlere inanınılmaz bir deneyim sunuyor. 3 tekerlekle gelen daha fazla güven ve denge hissiyle scooter’ın hafiflik ve çevikliğini size sunmak için tasarlanmıştır. Sınıfının en hafif modeli olmasının yanı sıra en yüksek teknik özellik kombinasyonlarından birine de sahiptir. 13 litrelik deposu ve aerodinamik gövdesi ve ön camıyla uzun yolculuklar içinde akıllı bir seçenek olacak.

Ve fuarın heyecanla beklenen modeli Tracer700 tüm motosiklet severlerin ilgisini çekti. Agresif yeni yüzü ve çok daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürdüğünüzde damarlarınıza adrenalinin pompalanması için tasarlanmıştır. İş sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile sizi heyecanlandırmaya hazır.

Fuar boyunca heyecan ve tutkunun buluştuğu Yamaha Standı tüm motosiklet severleri yeni modelleri ile heyecanlandırdı. Yeni modelleri ve tüm diğer modelleri ile herkesin tutkusuna cevap olacak bir model bulabiliyor.

Premium Motosiklet olarak bu tutkunuzun ötesinde bir hizmet için çalışmaya devam ediyoruz.

Önümüzdeki yıl tekrar bir araya gelmek dileğiyle.

Şuan için yapılmış bir yorum yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti