XMAX 300 TECH MAX

XMAX 300 Tech MAX

Dinamik görünüm ve sınıfında lider işlevselliğiyle mükemmel performansın birleştirildiği yüksek teknik özellikli XMAX 300 Tech MAX, en üst düzey sürüş deneyimini yaşamak isteyen sürücüler için açık ara tek seçimdir.

Blue Core 300 cc Motor

Yamaha ‘nın gelişmiş Blue Core teknolojisi, yakıt tüketiminden tasarruf sağlarken gücü en üst düzeye çıkarır. XMAX 300 Tech MAX-IN ekonomik 300 cc tek silindirli sıvı soğutmalı motoru, hafta sonu yolculukarı için bolca eğlence sunarken şehir içinde hızlı ve verimli kullanımıyla heyecan verici bir performans sağlar.

Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)

XMAX 300 Tech MAX ‘ta standart bir donanım olarak sunulan çekiş kontrolü, ıslak veya kaygan zeminlerde daha güvenli bir sürüş yapmanız için tasarlanmıştır. Gelişmiş elektronik sistemi, kayma eğilimi algılandığında arka tekerleğe gelen itici gücü azaltmak anında müdahale ederek her sürüşü daha keyifli hale getirir.

Ayarlanabilir Ekran ve Elcik

XMAX 300 Tech MAX, farklı sürüş stillerine ve vücut yapılarına kolayca uyarlanabilir. Ekran yüksek veya alçak konuma ayarlanabilir ve elcikler kişisel tercihlere göre hareket ettirilebilir. Geniş ayaklık ve yeniden tasarlanmış sele sayesinde ideal sürüş pozisyonunuzu bulmak oldukça kolaydır.

Follow the MAX

Çok temalı bilgi-eğlence ekranına sahip yüksek teknoloji ürünü 4,2 inç tam renkli TFT göstergeyle donatılmış bu birinci sınıf Sport Scooter, akıllı telefon bağlantısı özelliğiyle sunuluyor. XMAX 300 Tech MAX, stresten uzak otoyol sürüşleri ve rahat hafta sonu yolculukları için mesaj/e-posta almayı ve müzik seçmeyi kolaylaştıran Garmin navigasyon sistemi ile donatılmıştır.

X şeklinde ön aydınlatmanın bulunduğu dinamik açısal gövde tasarımı, XMAX 300 Tech MAX’a radikal ve çarpıcı bir görünüm kazandırırken, 3D bumerang yan kapaklar, saf MAX genlerini vurgular. Özel renkler, özel alüminyum ayaklıklar, gövde parçalarının özel kaplaması ve deri sele kılıfıyla yolculuk yapmanın en şık yoludur.

2024_YAM_XMAX250ASP_EU_MDRNP1_DET_001_03

Akıllı telefon aracılığıyla bağlanılabilen yerleşik navigasyon sistemi

Yeni 4,2 inç tam renkli TFT bilgi-eğlence ekranında Garmin StreetCross uygulamasının kullanıldığı bir Garmin navigasyon* sistemi desteklenir. Hedefinizi belirledikten sonra elcik düğmelerini kullanarak yakınlaştırma/uzaklaştırma yapabilir ve gerçek zamanlı trafik bilgilerine, kalan mesafeye, tahmini varış süresine ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. (*Navigasyon uygulaması bazı ülkelerde kullanıma sınılmamaktadır. Bazı ülke ve bölgelerde hız sınırları, trafik vb. hakkında bilgi verilmemektedir. Hız sınırı verileri zamanında güncellenemeyebilir ve okul alanları yada şantiyeler gibi konumlarda hız sınırları günün saatine bağlı olarak değişebilir.)

2023_YAMAHA_TECH_MAX_XMAX250_21

Akıllı telefon bağlantısı

XMAX 300 Tech MAX’ ı kullanırken ücretsiz MyRide uygulaması aracılığıyla arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalabilirsiniz. Yerleşik İletişim Kontrol Ünitesi (CCU), akıllı telefonunuzu makinenize kolayca bağlanmanıza, arama ve mesaj bildirimlerini görmenize, müzik dinlemenize* ve 4,2 inç renkli TFT ekran aracılığıyla çok çeşitli bilgilere erişmenize olanak tanır. (*Aramaları yanıtlamak ve/veya müzik dinlemek için Bluetooth bağlantılı bir kulaklık gerekir.)

2023_YAMAHA_TECH_MAX_XMAX250_20

4,2 inç tam renkli TFT gösterge

Yepyeni gösterge, daha fazla işlev sağlayan 4,2 inç tam renkli TFT ekranla sunulur. Ana ekranda ise ayrı tutulmuş bir 3,2 inç LCD hız göstergesi bulunur. Sol elcik gösterge grubundaki düğmeleri kullanarak ekranlar arasında geçiş yapabilir ve çok temalı bilgi-eğlence seçenekleri arasından seçim yaparak her sürüşe yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler & Detaylar

 • 4,2 inç tam renkli TFT gösterge
 • Akıllı telefon bağlantısı
 • Akıllı telefon aracılığıyla bağlanılabilen yerleşik navigasyon sistemi
 • Dinamik gövde tasarımı
 • Radikal X şeklinde far
 • Yüksek tip ön sinyaller
 • Tam LED aydınlatma
 • Deri kılıfla yeniden tasarlanmış sele
 • 2 kapalı kask için bagaj bölmesi
 • EURO5 Blue Core 250 cc motor
 • Çekiş kontrol sistemi (TCS)
 • Akıllı Anahtar anahtarsız kontak
 • Ayarlanabilir ekran ve elcik
 • Tech MAX kaplama
 • Özel Tech MAX renkleri
Motor tipi
4-zamanlı, Sıvı-soğutmalı, SOHC, 4-subap, EURO5, Tek silindir
Motor hacmi
292 cc
Çap x Strok
70,0 mm x 75,9 mm
Sıkıştırma oranı
10.9:1
Maksimum güç
7.250 dev/dak’da 20,6 kW
Maksimum tork
5.750 dev/dak’da 29,0 Nm
Yağlama
Islak karter
Yakıt sistemi
Yakıt Enjeksiyon
Ateşleme sistemi
TCI
Çalıştırma
Elektrik
Şanzıman
V-Kayışı Otomatik
Yakıt tüketimi
3,0 L / 100 km
CO2 emission
70 g/km
Ön süspansiyon
Teleskopik çatal
Arka süspansiyon
Tek kol
Ön teker hareketi
110 mm
Arka teker hareketi
79 mm
Ön fren
Hidrolik tek disk, Ø267 mm
Arka fren
Hidrolik tek disk, Ø245 mm (ABS)
Ön lastik
120/70-15
Arka lastik
140/70-14
Toplam uzunluk
2180 mm
Toplam genişlik
795 mm
Toplam yükseklik
1410 mm – 1460 mm (ayarlanabilir ön cam)
Sele yüksekliği
795 mm
Tekerleklerarası mesafe
1540 mm
Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
183 kg
Yağ tankı kapasitesi
13.2L

XMAX 300 Tech MAX

Üstün teknik özelliklerle çeşitli özel bileşenleri ve renkleri birleştiren yeni yüksek teknoloji ürünü XMAX 300Tech MAX, kendine özgü stili, birinci sınıf konforu ve üst düzey işlevleriyle heyecan verici bir spor performansı deneyimlemeniz için tasarlandı.

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti