Yamaha NMAX 155

Teknik Detaylar ve Özellikler

NMAX 155

Zaman değişiyor. Şehir içinde ve dışında yolculuk etmenin en akıllıca yolunu bulmak zorundayız. Daha kolay geçişler için daha iyi hızlanma performansı sağlayan 155 cc’lik güçlü bir motoru ve otoyol trafiğinde avantaj sağlayacak daha yüksek maksimum hızıyla yeni NMAX 155, Yamaha’nın yeni kişisel ulaşım çözümüdür.

155 cc EU5 Blue Core motor

NMax’in 155 cc Blue Core motoru daha çabuk hızlanma ve daha yüksek bir azami hız sağlar. Bu da, onu şehir içinde otobüsleri kolayca sollayan ve daha hızlı seyreden otoyol trafiğinde avantaj sağlayan ideal bir scooter yapar. Bu EURO5 uyumlu motor aynı zamanda son derece sessiz ve ekonomiktir ve 7.1 litrelik daha büyük yakıt deposuyla yeniden yakıt almadan 300 km civarında mesafe katebilirsiniz.

Sportif yeni gövde tasarımı

Yamaha, yeni ve dinamik çift gözlü LED farının ve yerleşik sinyal lambalarının bulunduğu şık bir ön bölüme sahip olan yeni gövde tasarımıyla yepyeni NMax 155’i bir üst seviyeye taşırken, yeni LED arka lamba ve entegre ön ve arka sinyaller, Yamaha’nın başlangıç seviyesi scooter’ının birinci sınıf görünümünü ve hissini geliştirir.

Yeni tasarlanmış şasi

Nmax’i Yamaha’nın en performanslı şehir içi ulaşım araçlarından biri haline getirmede kilit rolü, yeni dinamik gövdesinin ardına gizlenmiş yepyeni bir şasi oynuyor. Yepyeni tasarımı, daha iyi ağırlık dağılımı sağlayarak mükemmel manevra kabiliyeti sunmak üzere merkez tünelde bulunan daha büyük 7.1 litrelik bir yakıt deposuna sahiptir. yeni şasi ve gövde, daha fazla rüzgar koruması ve daha az gürültü ile daha konforlu bir sürüş pozisyonu sağlar

Şehrin bir parçası

Sportif yeni gövde tasarımı, en yeni LED farlarla birlikte gelir ve rüzgara ve yağmura karşı daha iyi koruma sağlayan aerodinamik bir ön krenaja sahiptir. Yeni şasi trafikte daha kolay manevra kabiliyeti sunmasının yanı sıra daha rahat ve keyifli bir sürüş pozisyonu da sağlar.

Ancak NMAX 155’i gerçek şehir içi ulaşım aracı yapan özelik, sizi her zaman bağlantıda tutabilme yeteneğidir. Yeni İletişim Kontrol Birimi (CCU), önemli bilgilere erişmenizi sağlamak için Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuzla eşleşir. Akıllı Anahtar anahtarsız çalıştırma, güç soketi ve sele altı bagaj bölmesi gibi özellikler, günlük hayatınızı çok daha kolaylaştırır.

2022_YAMAHA_G150_EU_MDPBM5_ACCDET_N_MAX_155_021

CUU iletişim kontrol birimi

NMax, Yamaha’nın sizi bilgilendiren ve her sürüşünüzü daha keyifli hale getiren yeni İletişim Kontrol Birimi’ne (CUU) sahip ilk scooter’ıdır.”MyRide” uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve Bluetooth aracılığıyla bağlanın. Çok sayıda teknik bilgiye ve çalışma bilgilerine erişebilir ve hatta uygulamanın park yeri bulucusuyla scooter’ınızı bulabilirsiniz.

2022_YAMAHA_G150_EU_MDPBM5_ACCDET_N_MAX_155_022

Akıllı anahtar sistemi

NMax, sınıfının en gelişmiş scooter’larından biridir ve Yamaha’nın Akıllı Anahtar sistemi, standart donanım olarak sunulur. Cebinizde veya çantanızda Akıllı Anahtar olduğu sürece anahtarsız sistem ile NMax ‘inizi çalıştırabilir, zamandan tasarruf edebilir, tüm süreci çok daha basit ve rahat bir hale getirebilirsiniz. Geceleri karanlık bir otoparkta anahtarınızı aramakla uğraşmak geride kaldı!

2022_YAMAHA_G150_EU_MDPBM5_ACCDET_N_MAX_155_027

Çekiş kontrol sistemi

Şimdi yeni NMax, ıslak kaldırım taşları veya tramvay hatları gibi kaygan veya sarsıntılı zeminlerde daha güvenli sürüş sağlayan bir Çekiş Kontrol Sistemi ile birlikte gelir. TCS, arka lastikte patinaj meydana gelmek üzere olduğu algılandığında anlık olarak arka tekerleğe giden sürüş gücünü azaltır, böylece lastik, çekişi korur ve değişen hava ve yol koşullarında güven içinde sürüş yapmanızı sağlar.

Teknik Özellikler & Detaylar

 • 155 cc EURO5 Blue Core motor
 • ABS özellikli ön ve arka disk frenler
 • Güç soketi ve ön cepler
 • Çekiş Kontrol Sistemi
 • Sportif yeni gövde tasarımı
 • CCU Iletişim Kontrol Birimi
 • Akıllı Anahtar Sistemi
 • Yeni tasarlanmış şasi
 • Start-Stop
 • Sele altı bagaj bölmesi
 • Daha büyük LCD göstergeler
Motor tipi
4-subap, 4-zamanlı, Sıvı-soğutmalı, EURO5, SOHC
Motor hacmi
155 cc
Çap x Strok
58,0 x 58,7 mm
Sıkıştırma oranı
11.6:1
Maksimum güç
11,1 kW (15,1 PS)/8000 dev/dak
Maksimum tork
14,0 N.m (1,4 kgf.m)/6500 dev/dak
Yağlama
Islak karter
Debriyaj tipi
Islak, Çoklu disk
Ateşleme sistemi
TCI
Çalıştırma
Elektrik
Şanzıman
V-Kayışı Otomatik
Yakıt tüketimi
2.3l/100km
CO2 emission
54g/km
Ön süspansiyon
Teleskopik çatal
Arka süspansiyon
Tek kol
Ön teker hareketi
100 mm
Arka teker hareketi
85 mm
Ön fren
Hidrolik tek disk fren
Arka fren
Hidrolik tek disk fren
Ön lastik
110/70-13M/C 48P Tubeless
Arka lastik
130/70-13M/C 63W (tubeless)
Toplam uzunluk
1.935 mm
Toplam genişlik
740 mm
Toplam yükseklik
1.160 mm
Sele yüksekliği
765 mm
Tekerleklerarası mesafe
1.340 mm
Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
131kg
Yakıt tankı kapasitesi
7.1L

NMax 155

Yaşama biçimimiz değişiyor. Şimdi şehir içinde ve dışında yolculuk etmenin yeni yollarını arama zamanı. Sosyal mesafenin sağlanmasına duyulan ihtiyaçlar nedeniyle kalabalık toplu taşıma sistemleri çekiciliğini yitirdi. Araba ise sıkışık caddeler, pahalı park yerleri ve artan geçiş ücretleri nedeniyle artık uygun bir seçenek değil.

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti