Yamaha Tracer 7

Teknik Detaylar ve Özellikler

Sıra Sizde

Crossplane teknolojili CP2 motor, her viteste etkileyici hızlanma için doğrusal tork üretir. Bunun yanı sıra, kompakt şasi ve ayarlanabilir süspansiyon, her virajı hızlı ve hassas bir şekilde almak için tasarlanmıştır.
Yeni nesil aerodinamik gövde, ikili LED farlar ve agresif çekik gözlü pozisyon lambaları ile motosikletin modern tasarımını ve güçlü görünümünü destekler. Uzun yola uygun ergonomisi, daha geniş gidonları ve ayarlanabilir ön camıyla bu çok yönlü, yeni orta ağırlıklı motosiklet, bir sonraki yolculuğunuz için her zaman hazırdır. Yeni Tracer 7: Sıra Sizde.

Agresif yüzü ile yarım karenaj

Tracer 7 agresif yüzü ve kompakt gövdesiyle görmezden gelinemeyecek kadar cesur bir ifadeye sahip. Depo kapağına kesintisiz bir şekilde uzanan fütüristtik yarım karenaj, rüzgara ve hava koşullarına karşı oldukça iyi koruma sunar ve modern tasarımı, sınıfının lideri olan bu Sport Tourer’ın dinamik karakterini vurgular.

Hassas yüksek torklu CP2 EU5 motor

Sınıfındaki başka hiçbir modeli Yamaha’nın etkileyici 689 cc CP2 motoru kadar iyi hissettirmez veya ses çıkarmaz. Sektör lideri çapraz düzlem felsefesine sahip tasarımı güçlü ve doğrusal tork sağlayan asimetrik bir ateşleme sırası sunar. Sunduğu motor, şanzıman ve egzoz güncellemeleri yelpazesiyle, bu ultra hassas EU5 uyumlu motor, daha sportif ve daha heyecan verici bir sürüş sağlar.

Çift LED farklari pozisyon farlar

Mükemmel gece görüşü için yola güçlü bir aydınlatma yansıtmanın yanı sıra kompakt ikili LED farlar, Tracer7’ye agresif, modern ve dinamik bir görünüm kazandırır. Ayrıca gündüzleri iyi bir görünürlük için bu yeni nesi Sport Tourer, parlak LED pozisyon lambaları ve kompakt LED sinyallerle donatılmıştır.

Konforlu ergonomi ile yola hükmeden siz olun

Tracer 7, yola daha iyi hükmedeceğiniz bir sürüş pozisyonu sağlayan, aerodinamik gövde ile uyumlu, geniş gidon ile donatılmıştır. Rahat ergonomi, yüksek düzeyde konfor ve kontrol sağlar ve bu çok yönlü orta siklet motosikletin güvenli büyük motosiklet hissini vurgular

2022-YAMAHA-MT07-13

Ayarlanabilir ön ve arka süspansiyon

Tracer7’nin ayarlanabilir ön ve arka süspansiyon sistemleri, farklı durumlarda optimum yol tutuş performansı elde etmenizi sağlar. 41 mm kartuş tipi ön amortisör çatalları ve arka amortisör, motosikletin farklı yüklere, çeşitli yol koşullarına ve sürüş tarzlarına göre ayarlanmasını kolaylaştıran ön yükleme ve tepki sönümleme ayarlarına sahiptir.

2022-YAMAHA-MT07-10

Sürücü ve yolcu konforu için konturlu iki kişilik sele

Konturlu sele tasarımı sayesinde, Tracer 7’de yolcunuzla birlikte son derece konforlu bir sürüş yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Şık ayrıntılara sahip tek parça iki kişilik sele, motosikletin orjinal uzun yol seyahat özelliklerine katkıda bulunur.

2022-YAMAHA-MT07-14

Sınıfının en hafifi

Uzun alüminyum arka maşa ile kompakt, hafif bir şasiye sahip ve 1.460 mm tekerlekler arası mesafe sunan bu model, en çevik ve heyecan verici Sport Tourer’lardan biridir. Sınıfının en düşük ağırlığını heyecan verici yüksek torklu motor karakteriyle birleşen Tracer 7, gerçekten olağanüstü bir sürüş deneyimi sunmak için en güç/ağırlık oranına sahiptir.

Teknik Özellikler & Detaylar

Yeni Tracer 7, neredeyse her sürüş durumunda size gelişmiş performans, daha fazla konfor ve daha dinamik bir stil sunmak için radikal bir şekilde yeniden planlandı, yeniden tasarlandı ve iyileştirildi.

  • Çift LED projektör farlar ve pozisyon lambaları
  • Daha hassas yüksek torklu CP2 motor
  • Yeni agresif yüzü ile yeni yarım karenaj
  • Yükseltilmiş ayarlanabilir ön ve arka süspansiyon
  • Tek el ile ayarlanabilen aerodinamik ön cam
  • Konforlu ergonomi ile yola hükmeden sürüş pozisyonu
  • Sürücü ve yolcu için daha fazla konfor
  • Daha az yakıt ile daha uzun mesafe sürüş imkanı
  • Negatif LCD gösterge
Motor tipi
2-silindir, 4-zamanlı, sıvı-soğutmalı, DOHC, 4-subap
Motor hacmi
689cc
Çap x Strok
80.0 mm x 68.6 mm
Sıkıştırma oranı
11.5 : 1
Maksimum güç
8.750 rpm’de 54,00 kW
Limitli güç versiyonu
35.0kW 7,500 dev/dk.
Maksimum tork
68.0Nm (6.93kg-m) @ 6,500 dev/dk.
Yağlama
Islak karter
Debriyaj tipi
Islak, Çoklu disk
Ateşleme sistemi
TCI
Çalıştırma
Elektrik
Şanzıman
Sıralı, 6 vites
Son aktarım
Zincirli
Yakıt tüketimi
4.3l/100km
CO2 emission
100g/km
Yakıt sistemi
Yakıt Enjeksiyon
Şasi
Diamond
Kaster Açısı
24.8º
Kaster mesafesi
90mm
Ön süspansiyon
Teleskopik çatal
Arka süspansiyon
Salınım kolu, (mafsallı)
Ön teker hareketi
130 mm
Arka teker hareketi
142 mm
Ön fren
Hidrolik çoklu disk, Ø282 mm
Arka fren
Hidrolik tek disk, Ø245 mm
Ön lastik
120/70 R17 M/C 58W (tubeless)
Arka lastik
180/55 R17 M/C 73W (tubeless)
Toplam uzunluk
2.140 mm
Toplam genişlik
806 mm
Toplam yükseklik
1.290 mm
Sele yüksekliği
840 mm
Tekerleklerarası mesafe
1.460 mm
Minimum yerden yükseklik
140 mm
Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
196 kg
Yakıt tankı kapasitesi
17.0L
Yağ tankı kapasitesi
3.0L

Tracer 7

Agresif yeni yüzü ve belirgin tarzıyla TRACER 7, her sürdüğünüzde damarlarınıza adrenalinin pompalamak için tasarlanmıştır. İş sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile sizi heyecanlandırmaya hazır.

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti