Yamaha Tracer 9GT+

TRACER 9 GT+

Yeni TRACER 9 GT+; çok yönlülük, işlevsellik ve sürüş hakimiyetinde yeni seviyeler sunan sınıfının en iyisi teknik özelliklere sahip Yamaha’nın üstün Sport Tourer modelidir. Canınızın istediği yere gitme özgürlüğü sunarak hayatınızı zenginleştirme potansiyeline sahip bir motosiklettir.

3. nesil quickshifter

Yamaha ‘nın 3. nesil yukarı ve aşağı quickshifter sistemi, sürüş tarzınızda daha da fazla esneklik sağlar. Artık hızlanmak istediğinizde debriyajsız vites düşürebilir ve hatta yavaşlarken daha az motor freniyle vites yükseltebiliriz.

Radyal bağlantılı birleşik frenleme sistemi

Yüksek düzeyde denge ve sürüş hakimiyeti sunan Birleşik Fren Sistemi, sürücünün hareketlerinden elde edilen frenleme kuvveti fark edilmeyecek şekilde otomatik olarak her iki tekerleğe dağıtan bir hidrolik üniteyle donatılmıştır. TRACER 9 GT+, gerektiğinde sürücünün frenleme hareketine yardımcı olan ve öndeki araçla olan mesafe belirli bir seviyeye yaklaştığında ön/arka fren dağılımını ayarlayan yeni, radyal bağlantılı bir sisteme sahip dünyanın ilk motosikletidir.

KYB yarı aktif süspansiyon

Tamamen ayarlanabilir elektronik ön ve arka süspansiyon, yük veya sürüş koşullarından bağımsız olarak sorunsuz ve güvenli bir sürüş sağlamak için bir solenoid aracılığıyla sönümleme ayarlarını anında yapan 6 eksenli IMU ve ECU tarafından yönetilir. Modlar, TFT ara yüzüyle ayarlanır.

En son teknolojiyle sürüş deneyimi

Yamaha’nın şimdiye kadarki en gelişmiş elektronik destek paketiyle donatılan yeni TRACER 9 GT+, sürüş deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlandı. Uyarlanabilir Hız Sabitleyici ve radyal bağlantılı Birleşik Fren Sistemi, her yolculuğu daha sorunsuz ve rahat hale getirirken entegre sürüş modları, doğru ayarın daha kolay seçilebilmesini sağlar.

2023_YAMAHA_TRACER9GT+_14_preview

Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC)

TRACER 9 GT+, Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC) ile donatılmış ilk YAMAHA motosikletidir. Siste; seyir hızını, yavaşlamayı ve hızlanmayı öndeki aracın hızına uyacak şekilde otomatik olarak kontrol eder ve dört ayarlanabilir hazır ayarla sabit takip mesafesini koruyarak her sürüşü daha sorunsuz ve rahat hale getirir.

2023_YAMAHA_TRACER9GT+_15_preview

7 inç TFT Gösterge

Tam renkli 7 inç büyük TFT gösterge, yüksek parlaklığa sahip ekranıyla anlık çalışma koşulları hakkında net ve kolay anlaşılır bilgiler sunar. Kişisel tercihlerinize ve farklı sürüş koşullarına göre her biri kendine özgü bir stile sahip üç farklı ekran düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Göstergenin altında yer alan USB-A çıkışı sayesinde akıllı telefonunuzu kesintisiz kullanabilirsiniz.

2023_YAMAHA_TRACER9GT+_16_preview

Bağlantı ve Navigasyon

Basit bir joystick ile çalıştırılan gelişmiş bağlantılı tam renkli 7 inç TFT ekran, üç görüntüleme stili seçeneğine sahiptir. Yamaha ‘nın MyRide uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuza erişerek müzik dinleyebilir, hava durumu, aramalar** ve bildirimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Tam harita destekli Garmin Navigasyon* tüm yolculukları kolaylaştırır. TRACER 9 GT+ park halindeyken SMS mesajları ekranda görüntülenebilir. (*Tam harita destekli Garmin Navigasyon, bir abonelik hizmet sözleşmesi gerektirir ve tüm ülkelerde sunulmaz. Navigasyon özelliklerinin bazıları tüm ülkelerde kullanılamayabilir, lütfen kullanılabilirlik durumu için Garmin ‘e danışın. ** TRACER 9 GT+ ‘a bağlanabilen Bluetooth bağlantılı kulaklık gerektirir Kulaklık dahil değildir.)

Teknik Özellikler & Detaylar

 • Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC)
 • 7 inç TFT Gösterge
 • Bağlantı ve navigasyon
 • Radyal bağlantılı Birleşik Frenleme Sistemi
 • 3. nesil quickshifter
 • Mükemmel Sele Konforu
 • KYB yarı aktif süspansiyon
 • EU5 890 cc CP3 motor
 • Entegre sürüş modları
 • Çok yönlü, Hafif şasi
 • Eksiksiz GT paketi
 • Özel renkler ve grafikler
Motor tipi
4-zamanlı, Sıvı-soğutmalı, DOHC, 4-subap, 3-silindir, EURO5
Motor hacmi
890cc
Çap x Strok
78 x 62,1 mm
Sıkıştırma oranı
11.5 : 1
Maksimum güç
87,5 kW (119,0 PS)/10.000 dev/dak
Maksimum tork
93,0 N/m (9,5 kgf/m)/7.000 dev/dak
Yağlama
Islak karter
Debriyaj tipi
Islak, Çoklu disk
Ateşleme sistemi
TCI
Çalıştırma
Elektrik
Şanzıman
Sıralı, 6 vites
Son aktarım
Zincirli
Yakıt sistemi
Yakıt Enjeksiyon
Şasi
Diamond
Kaster Açısı
25º00′
Kaster mesafesi
108mm
Ön süspansiyon
Teleskopik çatal
Arka süspansiyon
Salınım kolu, (mafsallı)
Ön teker hareketi
130 mm
Arka teker hareketi
137 mm
Ön fren
Hidrolik çoklu disk, Ø298 mm
Arka fren
Hidrolik tek disk, Ø267 mm
Ön lastik
120/70 R17 M/C 58W (tubeless)
Arka lastik
180/55 R17 M/C 73W (tubeless)
Toplam uzunluk
2.175 mm
Toplam genişlik
885 mm
Toplam yükseklik
1.430 mm – 1.470 mm
Sele yüksekliği
820 mm – 835 mm
Tekerleklerarası mesafe
1.500 mm
Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
223 kg
Yakıt tankı kapasitesi
19 L/5,0 Gal (ABD) / 4,2 Gal (BK)
Yağ tankı kapasitesi
3,50 L/3,69 qt (ABD) / 3,08 qt (BK)

Tracer 9 GT+

Çok temalı 7 inç TFT gösterge tam akıllı telefon bağlantısı sunarak hareket halindeyken bağlantıda kalmanızı sağlarken Garmin Motorize uygulamasıyla** tam harita navigasyonuna erişerek verimli bir rota planlaması yapabilirsiniz. Tüm bu yeni teknolojiler, sizi gitmek istediğiniz her yere götürmeye hazır olan bu çok özel Sport Tourer’a katkıda bulunur.

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti