Yamaha XMAX 250

Teknik Detaylar ve Özellikler

Deneyiminizi artırın

Bu şık Sport Scooter’ın sunduğu özelliklerle XMAX 250’nin kendi kategorisinde en çok satan model olması hiç de şaşırtıcı değil. Dinamik yeni gövde tasarımı ve akıllı telefon bağlantısına sahip yeni yüksek teknik özellikli XMAX 250, her yolculuğu çok özel bir deneyim haline getirmek için tasarlanmıştır.

Dinamik Gövde Tasarımı

XMAX 250, kompakt siluete sahip dinamik ve fütüristtik yeni bir gövdeyle sunulur. Daha açılı ön bölüm ve yenilenen tasarlanmış amortisör kapakları, bu Sport Scooter’ ın saf MAX genlerini vurgularken motor ısı çıkışlarıyla sunulan yeni 3D bumerang yan kapaklar yoldaki etkileyici varlığına katkı sağlar.

Radikal X Şeklinde Far

Bu birinci sınıf Sport Scooter’ ın X şeklinde dikkat çekici bir LED far ve pozisyon lambası tasarımıyla sunulan çarpıcı yeni yüzü sayesinde yoldaki herkes XMAX kullandığınızı bilir. Fütüristtik görünümü, dinamik yeni gövde tasarımına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan entegre sinyallerle donatılmış X şeklinde çift LED stop lambasıyla güçlendirilmiştir.

Kolay Erişim İçin Tasarlanmış Sele

XMAX 250, sınıfının en sportif ve en konforlu sürüşünü sunmak üzere tasarlanmıştır. Yepyeni bir tasarıma sahip sele, daha fazla sürüş lüksünün yanı sıra gelişmiş ergonomik özellikleriyle ayakların yere daha rahat ulaşmasını sağlar.

Follow the MAX

Yeni XMAX 250 ile arkadaşlarınız, aileniz ve işinizle iletişim halinde kalabilirsiniz. Yamaha’nın ücretsiz MyRide uygulamasını indirip akıllı telefonunuzu Bluetooth® aracılığıyla scooter’a bağlayarak yeni 4,3 inç LCD göstergede gelen aramaları ve mesajları görüntüleyebilirsiniz. MyRide uygulaması çeşitli makine çalıştırma bilgilerine ve sürüş verilerine erişmenizi de sağlar.

Yeni X şeklinde ön aydınlatmanın bulunduğu dinamik açısal gövde tasarımı, yeni XMAX 250’ye daha radikal ve çarpıcı bir görünüm kazandırırken yeni 3D bumerang yan kapaklar, saf MAX genlerini vurgular. Yüksek tip LED ön sinyaller, yoğun trafikte görünür olmanızı sağlarken yeni sele, şehir içindeki dur/kalk trafikte konforu artırır.

2023_YAMAHA_XMAX250_08

4,3 inç LCD Gösterge

XMAX 250, durum ve çalışma bilgilerini net ve kolay anlaşılır bir şekilde görüntüleyen şık yeni 4.3 inç LCD gösterge paneli ile sunulur. Merkezi dijital hız göstergesinin üzerinde her iki tarafta yakıt ve motor sıcaklığı simgelerinin bulunduğu çubuk tarzı bir devir göstergesi vardır

2023_YAMAHA_XMAX250_09

Akıllı Telefon Bağlantısı

XMAX 250 artık tamamen bağlantılıdır ve her sürüşte iletişim halinde olmanızı sağlar. 4,3 inç LCD ekranda aramaları, mesajları ve akü durumunu görmek için ücretsiz MyRide uygulamasını indirip akıllı telefonunuzu sport scooter ile eşleştirmeniz yeterlidir. Ayrıca ortalama yakıt tüketimi, yolculuk ayrıntıları, hızi sürüş süresi, yatış açısı gibi çok çeşitli verileri de görüntüleyebilirsiniz.

2023_YAMAHA_XMAX250_19

Ayarlanabilir Ekran ve Elcik

XMAX 250, farklı sürüş stillerine ve vücut yapılarına kolayca uyarlanabilir. Ekran yüksek veya alçak konuma ayarlanabilir ve elcikler kişisel tercihlere göre hareket ettirilebilir. Geniş ayaklık ve yeniden tasarlanmış sele sayesinde ideal sürüş pozisyonunuzu bulmak oldukça kolaydır.

Teknik Özellikler & Detaylar

 • 4,3 inç LCD gösterge
 • Akıllı telefon bağlantısı
 • Dinamik gövde tasarımı
 • Radikal X şeklinde far
 • Kolay erişim için yeni tasarlanmış sele
 • Yüksek tip ön sinyaller
 • Tam LED aydınlatma
 • EURO5 Blue Core 250 cc motor
 • 2 kapalı kask için bagaj bölmesi
 • Çekiş kontrol sistemi (TCS)
 • Akıllı Anahtar anahtarsız kontak
 • Ayarlanabilir ekran ve elcik
Motor tipi
4-zamanlı, Sıvı-soğutmalı, SOHC, 4-subap, EURO5, Tek silindir
Motor hacmi
249 cc
Çap x Strok
70,0 mm x 64,9 mm
Sıkıştırma oranı
10.5:1
Maksimum güç
7.000 dev/dak’da 16,8 kW
Maksimum tork
5.500 dev/dak’da 24,3 Nm
Yağlama
Islak karter
Yakıt sistemi
Yakıt Enjeksiyon
Ateşleme sistemi
TCI
Çalıştırma
Elektrik
Şanzıman
V-Kayışı Otomatik
Yakıt tüketimi
3,1 L / 100 km
CO2 emission
73 g/km
Ön süspansiyon
Teleskopik çatal
Arka süspansiyon
Tek kol
Ön teker hareketi
110 mm
Arka teker hareketi
95 mm
Ön fren
Hidrolik tek disk, Ø267 mm
Arka fren
Hidrolik tek disk, Ø245 mm (ABS)
Ön lastik
120/70-15
Arka lastik
140/70-14
Toplam uzunluk
2180 mm
Toplam genişlik
795 mm
Toplam yükseklik
1410 mm – 1460 mm (ayarlanabilir ön cam)
Sele yüksekliği
795 mm
Tekerleklerarası mesafe
1540 mm
Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
183 kg
Yağ tankı kapasitesi
13.2L

Follow the MAX

Yeni X şeklinde ön aydınlatmanın bulunduğu dinamik açısal gövde tasarımı, yeni XMAX 250’ye daha radikal ve çarpıcı bir görünüm kazandırırken yeni 3D bumerang yan kapaklar, saf MAX genlerini vurgular. Yüksek tip LED ön sinyaller, yoğun trafikte görünür olmanızı sağlarken yeni sele, şehir içindeki dur/kalk trafikte konforu artırır.

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti