Türkiye’nin En İyi YAMAHA Servisine Hoş Geldiniz

TÜRKİYE ”EN İYİ SATIŞ SONRASI HİZMETLER” VE ”EN İYİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ÖDÜLLERİNE SAHİBİZ

1980 yılından bu yana motosiklet sektöründe hizmet verdiğimiz şirketimizde YAMAHA markasına değer katmaya devam ediyoruz.

 

2018 yılında yapmış olduğumuz yatırımlarla, yüksek teknoloji içeren tesisimizi kurduk. Bununla birlikte Avrupa ülkeleri arasında bulunan En Büyük YAMAHA Yetkili Servisi olma unvanına da sahip olduk. Hedefimiz sadece büyük bir firma olmak değil, uzman bir kadroyla, YAMAHA kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmaktı.

 

Yamaha Motor Türkiye’nin her sene yapmış olduğu değerlendirmelerle, Türkiye çapında verdiği; Türkiye’nin ‘’ En iyi Satış Sonrası Hizmetler ‘’ ve ‘’ En İyi Müşteri Memnuniyeti ‘’ ödüllerini, Premium Motosiklet olarak 2019 yılında olduğu gibi, 2020 yılında da alarak en çok tercih edilen YAMAHA Yetkili Servisi olmaya devam ediyoruz.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN YAMAHA YETKİLİ SERVİSİ

2020 yılı içerisinde 7400 adetin üzerinde araca servis hizmeti verirken, Türkiye genelinde 45 YAMAHA bayisi arasında, YAMAHA kullanıcılarının en çok tercih edilen servisi olmayı başardık.

 

Başarılarımızı özellikle sistemli çalışma, müşteri talep ve beklentilerini önceliğimizde bulundurarak; sadece tesisimizin gelişmesi değil, bir o kadar personellerimizin de eğitim ve gelişimlerine önem vererek başardık.

 

Müşterilerimize YAMAHA markasının sunmuş olduğu kaliteyi, sadece bir YAMAHA’ya sahip olurken değil, satış sonrasında da yaşatarak bir kez daha Türkiye’nin en iyi YAMAHA Yetkili Servisi olduk. Çalışmakta olduğumuz bu sektörde Müşteri Memnuniyetinin bir hayli zor olmasına rağmen, değer odaklı ve müşterilerimizin taleplerine doğru cevapları vererek, kalitemizden ödün vermeden en iyisi olmaya devam ediyoruz.

 

Premium Motosiklet olarak, sektöre liderlik etmeye ve en iyisi olmaya devam edeceğiz.

 

Siz değerleri YAMAHA severlere bizi tercih ettiğiniz için ve bizleri bu değerli ödüllere layık gördüğünüz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Şuan için yapılmış bir yorum yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti