Yeni bir yol, yeni bir rota yepyeni bir heyecan…

YAMAHA Tutkunlarının Buluşma Noktası ‘Premium Motosiklet

Motosiklet, motosiklet aksesuarları ve servis hizmetleri konusundaki 40 yıla yaklaşan deneyimimizi ‘Premium Motosiklet’ olarak yepyeni bir konsept ile sürdürüyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Online Motosiklet ve Aksesuar Mağazası Kardeşler Motosiklet olarak, 1980 yılında çıktığımız yolda, her yıl vites büyüterek; birçok önemli markaya hizmet verdikten sonra ‘Tek Marka’ anlayışıyla bugün YAMAHA’nın Avrupa çapındaki en büyük Yetkili Servisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca e-ticaret mağazamız premiummotosiklet.shop sayesinde, motosiklet dünyasına dair yüzlerce çeşit ürünle yanınızdayız. YAMAHA markasının geçmişten günümüze kadar olan tüm modellerini ve yedek parçalarını online stok ve güncel fiyat kalitesiyle beğeniye sunuyoruz.

Uzman kadromuzun yanı sıra profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde Avrupa’nın en büyük showroom’u olan konsept mağazamızda, müşteri odaklı hizmet anlayışımıza devam ediyoruz. YAMAHA marka ruhunu yansıtarak, her biri dostumuz olan müşterilerimizin mağazamızda motor tutkularını en üst seviyede yaşamaları için yeni deneyimler paylaşıyoruz.

YAMAHA tutkunlarının buluşma merkezi olan konsept mağazamızda, yeni ve heyecanlı yollara birlikte çıkmak dileğiyle…

Başarımızın Kilometre Taşları:

2019: Avrupa’nın En Büyük Servisi’ni açtık!

2014: Motosiklet Satışı Birincisi olduk. (Türkiye Geneli YAMAHA Bayileri Arası)

2009-2016: Yedek Parça Satışı Türkiye Birincisi olduk! (Türkiye Geneli YAMAHA Bayileri Arası)

2008: Motoliz.com e-ticaret sitemizi açtık!

1998: YAMAHA Yetkili Servis’i olduk!