Premium Plus, motosikletine bizler kadar özen gösteren tüm YAMAHA sahipleri için, servis işlemleri ve Orjinal yedek parçalarda indirim sağlayan ve  detaylı yıkama, periyodik kontroller, özel çekici hizmeti, Plus üyelere özel etkinlik ve organizasyonlar ve pek çok Plus deneyimini edinebildiğiniz bir hizmettir. Size tek kalan Premium Plus ‘la işin keyfini çıkarmak.

PREMIUM PLUS AYRICALIKLARINIZI İNCELEYİN

2

Premium Plus ‘la Ayrıcalıklı Olmak

 

Premium Plus üyesi olarak size özel sağlanan yıl içerisinde özel avantajlı kampanyalar ve birçok indirimden; PREMİUM PLUS müşterisi olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

14

Motosikletiniz İçin Servis Avantajları

Premium Plus üyesi olarak motosikletiniz için yıl içinde özel avantajlar ve ücretsiz hediyeler var. Bununla birlikte endişe yaratan onarım alternatiflerini düşünmeden YAMAHA’nızın ilk günkü kadar orjinal kalması ve değerini koruması için Motosikletinize özel olarak tanımlanmış indirimler ile ücretsiz hizmetler alın. Premium Plus ‘lı olarak motosikletinizin satışını gerçekleştirmeniz durumunda servis hizmetleri Premium Serviste yapılmaya devam ettiği sürece tüm hakları saklı kalmaya devam etmektedir. Motosikletiniz bir sonraki sahibine geçtiğinde dahi ayrıcalıkları devam edecektir.

Premium Plus olarak tüm Yamaha Motorlarına ömür boyu özen göstermeye devam ediyoruz.

7

Sizin İçin Premium Plus ‘lı Olmak

 

Premium Plus müşterisi olarak adınıza tanımlanan tüm avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanın.

Motosikletinizi değiştirseniz bile Premium Plus üyesi olarak avantajlarınız devam ediyor. Yamaha marka yeni motosikletinizle Premium Motosiklet ‘ten hizmet almaya devam ettiğiniz sürece tarafınıza tanımlanan tüm avantajlar faydalanmaya devam edebilirsiniz.

17

Motor Yağı ve Sıvılarının Tamamlanması

 

Premium Plus üyesi olmanın avantajıyla, aracınızı eksilen motor yağınızı ve eksilen radyatör sıvılarını yılda 1 kez yapacağınız servis ziyaretlerinizde kontrol ederek ücretsiz olarak tamamlıyoruz.

9

Premium Kontrol

 

Yamaha ‘nızın ilk günkü sürüş zevkini, her bindiğinizde alabilmeniz bizim için çok önemli. Motosikletinizin talebiniz doğrultusunda servisimizden alacağınız herhangi bir hizmetle, motosikletiniz için kritik olan toplam 18 noktayı son teknoloji cihazlarımızla test ediyoruz.

8

Muayene Öncesi Kontrol

 

Eğer Premium Plus müşterisiyseniz her zaman ayrıcalıklısınız. Muayenesi biten motosikletinizin, yapılacak olan tetkiklere hazır olduğunuza emin misiniz? Premium Plus üyelerine özel, aracınıza muayene öncesi kontrollerini size ücretsiz olarak sağlıyoruz.

A__03281

Check-Up Hizmeti

 

Premium Plus la motosikletinizin her daim eksiksiz olması bizim için çok önemli. Motosikletinizin yılda 1 kez ücretsiz Check-up kontrolünü Premium Plus ‘la almayı unutmayın.

10

Ücretsiz Yıkama Hizmeti

 

Servisimizden alacağınız her hizmet sonrasında, motosikletinizi ücretsiz yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

NASIL PREMIUM PLUS ÜYESİ OLABİLİRSİNİZ?
SIKÇA SORULAN SORULAR

PREMİUM PLUS ile ilgili en sık sorulan soruları sizi için yanıtladık. Daha fazla soru-cevap için servis danışmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Premium Plus ‘a alacağınız ilk servis hizmet itibari ile 1 yıllık süreyi doldurmuş olmanız ve başka bir özel veya servisten hizmet almamış olmanız gerekir. Süre tamamlandıktan sonra alacağınız ilk hizmetinizde Premium Plus avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Premium Plus ‘lı olabilmek için herhangi ek bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Premium Plus olarak bizlerden aldığınız hizmetlerle siz değerli müşterilerimize özel imkanlar ve ayrıcalıklar tanımlamayı hedefliyoruz. Premium Plus üyeliğinizden;

  • Herhangi özel veya yetkili başka bir servisten hizmet almaya başladığınızda
  • 1 yıl içerisinde 1’den az işlem ziyaretiniz olduğunda,

üyelik haklarınız iptal olacaktır.

Motosikletini değiştirseniz dahi, üye olarak size ait olan haklarınızdan bir sonraki aracınızda veya Premium Motosiklet’ ten devam eden alışverişlerinizde avantajlardan faydalanmaya devam edebileceksiniz.

Premium Plus Ayrıcalıklarından Faydalanabilmek İçin İlk Premium Servis Hizmetinizi Şimdi Alın

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti