fbpx

Hakkımızda

Tutkunun Ötesinde...

Hakkımızda

2024 yılında 44. Yaş günümüzü kutladığımız, Kardeşler Motosiklet adı ile kurulup; 2019 yılı itibari ile Premium Motosiklet olarak yolumuza devam etmekteyiz.

1980 yılında 3 kişilik ekibimiz ile HONDA markası yetkili servisi olarak başlamış olduğumuz yolumuza bu gün ‘’YAMAHA’’ markası yetkili satış ve servis hizmetini, Türkiye’de ve Avrupada EN BÜYÜK YAMAHA YETKİLİ SERVİSİ olarak tesisimiz, teknolojimiz, kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak sektörde öncü bir şirket olmanın gurunu yaşıyoruz.

44 yıllık tarihinde öncelikle ‘’HONDA’’ markası ile başladığımız hizmetlerimizi 1996 yılından günümüze YAMAHA YETKİLİ BAYİİ olarak devam etmekteyiz.

Geçtiğimiz yıllardab bugüne Premium Motosiklet olarak müşteri odaklı çalışmaları ve bağımsız müşteri ilişkileri departmanı ile sektöre rol modeli olmaktadır.

Şirketimiz bugün Türkiye’deki yoğun rekabete dayalı olan motosiklet sektöründe YAMAHA markası ile birlikte, satış ve satış sonrası hizmetlerinde ki pazarlama ve stratejileri ile en iyi marka değerini yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimizde sürdürmekte olduğumuz Müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetlerimizde elde etmiş olduğumuz başarılarımızla ün kazanmaya devam etmektedir.

2019 Müşteri Hizmetleri 1.liği

2019 Satış Sonrası Hizmetler 1.liği

2020 Müşteri Hizmetleri 1.liği

2020 Satış Sonrası Hizmetler 1.liği

2021 Satış Sonrası Hizmetler 1.liği

2022 Satış Sonrası Hizmetler 1.liği

2023 En İyi Çalışan Memnuniyeti Yönetimi

2023 En İyi Aksesuar&Apparel Satış Performansı (Altın)

2023 En Etkin Sosyal Medya Yönetimi

Premium Motosiklet olarak ticari bir kuruluş olmaktan öte bizlerinde arzuladığı müşteri odaklı ve kusursuz hizmete odaklanan bir şirket olma görevini üsleniyoruz.

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti