Booster Easy

Booster Easy

Yeni BOOSTER Easy eBike, ultra stabil Yamaha güç aktarma ünitesi, sağlam alüminyum şasisi ve yüksek tutuşlu kalın lastikleri ile şehir içinde ve dışında gerçek özgürlüğü hissetmenizi sağlar. Engebeli yolların üstesinden kolayca gelebilecek şekilde tasarlanan bu eğlenceli ve şık eBike, en akıllı ve en verimli kişisel ulaşım aracı çözümlerinden biridir. Daha Az Göster

Yeni nesil şehir içi eBike

BOOSTER Easy, Yamaha’nın yeni nesil şehir içi eBike vizyonudur. Eğlenceli ve işlevsel bir tasarıma sahip bu sıfır emisyonlu şık araç, tam donanımlı özellikleriyle şehir içi kullanım için idealdir ve kalabalık toplu taşıma araçlarını kullanmak zorundakalmadığınız gerçek bir özgürlük hissi verir. Bu yeni akıllı Yamaha eBike, 120 km’ye varan menzili ile toplu taşımaya ideal bir alternatiftir.

Modern ve minimalist tasarım

BOOSTER Easy, bu yeni nesil eBike’a çarpıcı ve amacına uygun bir görünüm kazandıran minimalist gövdesinin yanı sıra güçlü ve hafif alüminyum ön şasiyle modern bir tasarıma sahiptir.

Konforlu, çevik ve hafif

BOOSTER Easy, alüminyum “U” şeklinde şasisi ve kompakt Yamaha güç, aktarma ünitesinin yanı sıra yere yakın ağırlık merkezi sayesinde hafif kullanım ve kolay çeviklik sunarak yoğun şehir kullanımı için ideal hale gelir.

PW Serisi S2 Güç Aktarımı

Birinci sınıf Yamaha PWseries-S2 güç aktarma ünitesiyle sağlanan anında pedal desteği, son derece doğal bir sürüş hissi verir. 630 Wh 36 volt Yamaha akü, 120 km’ye kadar menzil ile 25 km/s’ye kadar desteklenen hızlara çıkmanızı sağlar.* Ayrıca Yamaha Omnichannel aracılığıyla sunulan kolay çevrimiçi sipariş verme özelliğiyle yeni BOOSTER Easy eBike’ınıza bir tıklamayla sahip olabilirsiniz. *Çalışma moduna bağlı olarak tam dolu akü.

2023_YAM_BOOSTER-EASY_EU_CS9_DET_005_03

Geniş Çaplı Disk Fren

BOOSTER Easy, sarsıntısız ve etkili frenleme performansı için ön ve arkada 180mm çapında disk frenleriyle donatılmıştır ve şehir trafiğinde güven veren bir kontrol sağlar.

2023_YAM_BOOSTER-EASY_EU_CS9_DET_010_03

Yamaha Birinci Sınıf PW-S2 Güç Aktarma Ünitesi

Maksimum 75Nm tork üreten ve yalnızca 2,85 kg ağırlığında olan PW-S2 güç aktarma ünitesi, sınıfının en yüksek tork/ağırlık oranlarından birine sahiptir. 630 Wh 36 volt aküden güç alan PW-S2, maksimum 25 km/s’ye kadar desteklenen hızıyla güçlü, anında ve kullanıcı dostu bir performans ve doğal bir sürüş hissi sunar.

2023_YAM_BOOSTER-EASY_EU_CS9_DET_009_03

Ekran A Çok İşlevli LCD Arabirimi

A Ekranı arabirimindeki hız ölçer, akü kapasitesi göstergesi, destek modu ayarı, günlük kilometre sayacı ve menzili gösteren basit geniş formatlı LCD ekranla bilgiler kolayca okunabilir ve daha fazla konfor için destek modu tek bir düğmeyle değiştirilebilir.

Teknik Özellikler & Detaylar

Toplam Ağırlık
35kg
Jant Boyutu
20″
Sınıf
EPAC
Tahrik Ünitesi
Yamaha PW Series S2, 75Nm
Akü
Yamaha 630 WH Akü, 36 V, 17,5 Ah
Ekran/Uzaktan Kumanda
Yamaha LCD A Ekran
Hız Yardımı
25 km/s hız sınırı – 23 km/s kullanım
Teknoloji
Petek Tipi Alüminyum
Çatal
ZOOM CH-879 AMS 20″ – 80 mm Hareket mesafesi
Kulaklık
FSA yarı entegre
Gidon
PROMAX 750 mm
Gövde
PROMAX 40 mm
Elcikler
ANAHTAR 92-130 mm
Sele
SELLE ROYAL Orbis Unitech
Sele Norusu
PROMAX 350 mm
Frenler
PROMAX DSK-925  – 180 MM Ön ve Arka Disk
Vites Ayarlama Bileşeni
ENVIOLO Twist Pure
Entegre Arka Göbek
ENVIOLO Twist Pure
Krank Kolu
FSA ISIS 150 mm Özel
Zincir Halkaları
FSA 38D
Zincir
KMC 1 vZ1eHX Dar (1/2″ X 3/32″)
Kaset
KMC Enciolo Dar 16T  (1/2″ X 3/32″)
Tekerlekler
GIPIEMME 20″
Lastikler
VEE TIRE eSpeedster 20*4.00

Renk Seçenekleri

Bir arama terimi giriniz ve enter tuşuna basınız

Alışveriş Sepeti