Servis ve Bakım
Servisimiz yıl boyunca uzman kadrosuyla bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunuyor.
Servis için neden Kardeşler Motosiklet’e gelmeliyim?
Kardeşler Motosiklet’de yalnızca motosikletinize değil sizi, yani müşterimizi de önemseriz. Bayimizdeki servis anlayışı, uygun fiyatlara profesyonel
bir hizmet alacağınız anlamına gelir.Motosikletiniz için, bu sürüş keyfi, güvenilirlik,güvenlik ve iyi bir yeniden satış değerini ifade eder.

Şeffaf fiyatlandırma
Teknisyeniniz parçalar, yağlar, sıvılar ve KDV de dahil olmak üzere serviste yapılacakları ve ücretlerini size önceden anlatacaktır; böylece ücreti önceden bildiğiniz için kötü sürprizlerle de karşılaşmazsınız. Servisin ardından ayrıca size gelecekte ortaya çıkabilecek servis ve bakım ihtiyaçları hakkında da bilgi vereceklerdir.
Eğitim ve donanım
Teknisyenlerimiz, bakım ve tanıda verimliliği sağlamak için düzenli olarak en yeni teknoloji eğitimlerinden geçerler. Ayrıca özel olarak geliştirilmiş araçlara ve tanı donanımlarına yatırım yaparlar.Teknisyenlerimiz, size daha da iyi bir hizmet sunabilmek için teknik bilgi sistemlerimiz konusunda gelişmeleri sürekli olarak takip ederler.

Dijital Servis Kaydı
Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm rutin servisler, merkezimizin Dijital Servis Kaydı sistemimizde güvenli bir şekilde saklanır. Bu sahte girişleri önler, yeniden satış değerini artırır
ve her zaman bir bakışta aracın tüm servis geçmişini görebilmenize olanak sağlar.

Motosikletinizi İzleme

Motosikletiniz servisimizde iken, müşteri bekleme bölümümüzden ücretsiz otomatımızdaki çay ve kahvenizi yudumlarken bir yanda da canlı servis kamerasından aracınıza yapılan işlemleri izleyebilirsiniz.